Vi takker av Oddbjørg Svensson som sportskoordinator
Etter fem år i LSK Kvinner takker Oddbjørg Svensson for seg i klubben.
Siden hun kom til LSK Kvinner i 2021 har Oddbjørg vært en viktig del av hverdagen rundt toppserielaget. Som sportskoordinator har hun hatt en sentral rolle bak kulissene, men arbeidsoppgavene og bidraget hennes har strukket seg langt utover det stillingstittelen klarer å beskrive.
Hun har vært med på treninger, kamper og reiser, sørget for at stort og smått har vært på plass og vært en viktig støttespiller for både spillere og støtteapparat gjennom flere sesonger.
At hun tidligere har blitt omtalt som «LSK Kvinners uunnværlige potet» er derfor ganske treffende. Oddbjørg har vært en av dem som kanskje ikke alltid synes mest utad, men som har vært desto viktigere for at hverdagen rundt laget skal fungere.
Gjennom årene har hun opplevd både oppturer og utfordringer sammen med klubben, og satt tydelige spor etter seg hos menneskene i og rundt LSK Kvinner.
Vi ønsker å rette en stor takk til Oddbjørg for innsatsen, engasjementet og alle timene hun har lagt ned for klubben.
Tusen takk for alt, Oddbjørg, og masse lykke til videre💛🖤